Free Shipping
Free Shipping
$1,618.05
$1,680.21
Compare Price
You save
$62.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8105529
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8105529 Max Induction Range 110v 1800
Item:
#1520564
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8105529 |
| Manufacturer Part # | 8105529 |
| Height | 7" |
| Width | 16" |
| Depth | 19" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8105529 Max Induction Range 110v 1800
$1,618.05
$1,680.21
You save
$62.16
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8105529 Max Induction Range 110v 1800