Free Shipping
Free Shipping
$1,725.71
$1,792.00
Compare Price
You save
$66.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8105531
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8105531 Max Induction Range 208/220v
Item:
#1520467
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8105531 |
| Manufacturer Part # | 8105531 |
| Height | 6" |
| Width | 16" |
| Depth | 21" |
| Weight | 17.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8105531 Max Induction Range 208/220v
$1,725.71
$1,792.00
You save
$66.29
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8105531 Max Induction Range 208/220v