Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8108394
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8108394 Reflector Top
Item:
#1523756
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8108394 |
| Manufacturer Part # | 8108394 |
| Height | 5" |
| Width | 35" |
| Depth | 35" |
| Weight | 4.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8108394 Reflector Top
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8108394 Reflector Top