Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8109249
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8109249 36 Drip Pan
Item:
#1524335
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8109249 |
| Manufacturer Part # | 8109249 |
| Height | 1.5" |
| Width | 27.5" |
| Depth | 36" |
| Weight | 10.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8109249 36 Drip Pan
