Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8109926 Heater 5 Kw Heater Kit For An Ameristar
Item:
#1524970
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8109926 |
| Manufacturer Part # | 8109926 |
| Height | 10.9" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 20.9" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8109926 Heater 5 Kw Heater Kit For An Ameristar
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8109926 Heater 5 Kw Heater Kit For An Ameristar
