Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8109983
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8109983 Wire Harness Extension F Emale To Leads
Item:
#1525145
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8109983 |
| Manufacturer Part # | 8109983 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8109983 Wire Harness Extension F Emale To Leads
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8109983 Wire Harness Extension F Emale To Leads
