Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8110080
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110080 Contactor 3p 30 Fla 600 Vac Max 24 Va
Item:
#1525356
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110080 |
| Manufacturer Part # | 8110080 |
| Height | 2.6" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.95" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110080 Contactor 3p 30 Fla 600 Vac Max 24 Va
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8110080 Contactor 3p 30 Fla 600 Vac Max 24 Va