Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110113 Diaphragm Damper Actuator
Item:
#1525369
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110113 |
| Manufacturer Part # | 8110113 |
| Height | 8.5" |
| Width | 17.7" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 0.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110113 Diaphragm Damper Actuator
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8110113 Diaphragm Damper Actuator
