Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8110140
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110140 Fan 3 Blade 28deg Pitch 1/2 Br
Item:
#1525379
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110140 |
| Manufacturer Part # | 8110140 |
| Height | 4.25" |
| Width | 23.13" |
| Depth | 23.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110140 Fan 3 Blade 28deg Pitch 1/2 Br
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8110140 Fan 3 Blade 28deg Pitch 1/2 Br