Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110166 5in Merv 11 Qwikbox Replacement Filter (
Item:
#1525393
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110166 |
| Manufacturer Part # | 8110166 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 33.75" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110166 5in Merv 11 Qwikbox Replacement Filter (
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8110166 5in Merv 11 Qwikbox Replacement Filter (
