Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8110195
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110195 Fuse 6a 600v Class Cc
Item:
#1525203
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110195 |
| Manufacturer Part # | 8110195 |
| Height | 6.85" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110195 Fuse 6a 600v Class Cc
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8110195 Fuse 6a 600v Class Cc
