Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8110390
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110390 200 230v 3/4hp 1075rpm 3spd
Item:
#1525600
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110390 |
| Manufacturer Part # | 8110390 |
| Height | 9.1" |
| Width | 11.5" |
| Depth | 15.35" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110390 200 230v 3/4hp 1075rpm 3spd
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8110390 200 230v 3/4hp 1075rpm 3spd