Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8110643
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8110643 Transformer 350 Va 460 5 75v Pri. 115
Item:
#1526083
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8110643 |
| Manufacturer Part # | 8110643 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8110643 Transformer 350 Va 460 5 75v Pri. 115
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8110643 Transformer 350 Va 460 5 75v Pri. 115
