$588.19
$741.65
Compare Price
You save
$153.46
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8112615 Cut Board 1/2 X 19 1/2 X 67 Wht Drill 2
Item:
#1528268
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8112615 |
| Manufacturer Part # | 8112615 |
| Height | 1" |
| Width | 20" |
| Depth | 68" |
| Weight | 24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8112615 Cut Board 1/2 X 19 1/2 X 67 Wht Drill 2
$588.19
$741.65
You save
$153.46
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8112615 Cut Board 1/2 X 19 1/2 X 67 Wht Drill 2