$458.46
$578.09
Compare Price
You save
$119.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8112621
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8112621 Cut Board 1/2 X 8 7/8 X 60 Wht Drill 2 7
Item:
#1528272
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8112621 |
| Manufacturer Part # | 8112621 |
| Height | 0.5" |
| Width | 8.68" |
| Depth | 60" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8112621 Cut Board 1/2 X 8 7/8 X 60 Wht Drill 2 7
$458.46
$578.09
You save
$119.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8112621 Cut Board 1/2 X 8 7/8 X 60 Wht Drill 2 7