$756.81
$835.00
Compare Price
You save
$78.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8115760
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115760 Gasket Glass Door Sts 51.25x25.75x0.5
Item:
#1531586
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115760 |
| Manufacturer Part # | 8115760 |
| Height | 3.85" |
| Width | 7.3" |
| Depth | 24.9" |
| Weight | 2.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115760 Gasket Glass Door Sts 51.25x25.75x0.5
$756.81
$835.00
You save
$78.19
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8115760 Gasket Glass Door Sts 51.25x25.75x0.5
