Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8115790
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115790 Gasket Door 4872 Vur/vuf 23x21.0625x0.5
Item:
#1531489
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115790 |
| Manufacturer Part # | 8115790 |
| Height | 3.3" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115790 Gasket Door 4872 Vur/vuf 23x21.0625x0.5
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8115790 Gasket Door 4872 Vur/vuf 23x21.0625x0.5