Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8115791
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115791 Cutting Board 60 10no/hls
Item:
#1531602
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115791 |
| Manufacturer Part # | 8115791 |
| Height | 0.7" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 60.1" |
| Weight | 10 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115791 Cutting Board 60 10no/hls
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8115791 Cutting Board 60 10no/hls
