$36.99
$46.64
Compare Price
You save
$9.65
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8115940
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115940 Rubber Lid Advance Container
Item:
#1531731
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115940 |
| Manufacturer Part # | 8115940 |
| Height | 4.8" |
| Width | 7" |
| Depth | 7.1" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115940 Rubber Lid Advance Container
$36.99
$46.64
You save
$9.65
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8115940 Rubber Lid Advance Container