Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8115966
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115966 Core Rcw 48 For R 404a
Item:
#1531703
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115966 |
| Manufacturer Part # | 8115966 |
| Height | 3.95" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 2.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115966 Core Rcw 48 For R 404a
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8115966 Core Rcw 48 For R 404a
