Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8115984
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115984 Gasket 18 1/8 Od X 16 3/4 Id X
Item:
#1531818
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115984 |
| Manufacturer Part # | 8115984 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115984 Gasket 18 1/8 Od X 16 3/4 Id X
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8115984 Gasket 18 1/8 Od X 16 3/4 Id X
