Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8115987
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8115987 Gasket Gum Rubber 18id X 18.
Item:
#1531747
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8115987 |
| Manufacturer Part # | 8115987 |
| Height | 3.75" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 7.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8115987 Gasket Gum Rubber 18id X 18.
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8115987 Gasket Gum Rubber 18id X 18.
