Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8116006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8116006 I Tubing Tygon B 44 3 1 1/4 Id
Item:
#1531753
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8116006 |
| Manufacturer Part # | 8116006 |
| Height | 0.21" |
| Width | 0.23" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 5.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8116006 I Tubing Tygon B 44 3 1 1/4 Id
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8116006 I Tubing Tygon B 44 3 1 1/4 Id
