Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8116026
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8116026 Switch Assm #hllsw Or R
Item:
#1531759
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8116026 |
| Manufacturer Part # | 8116026 |
| Height | 4.7" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8116026 Switch Assm #hllsw Or R
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8116026 Switch Assm #hllsw Or R
