$350.27
$429.40
Compare Price
You save
$79.13
(18%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8116354
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8116354 T Pack 5.1 1/4 Dice
Item:
#1532148
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8116354 |
| Manufacturer Part # | 8116354 |
| Height | 6" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 4.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8116354 T Pack 5.1 1/4 Dice
$350.27
$429.40
You save
$79.13
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8116354 T Pack 5.1 1/4 Dice
