$182.74
$220.36
Compare Price
You save
$37.62
(17%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8118233 Hush Cushion Kit
Item:
#1534244
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8118233 |
| Manufacturer Part # | 8118233 |
| Height | 3.9" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 2.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8118233 Hush Cushion Kit
$182.74
$220.36
You save
$37.62
(17%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8118233 Hush Cushion Kit
