$56.31
$62.12
Compare Price
You save
$5.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for AllPoints .
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 8119478
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8119478 Latch
Item:
#1535817
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8119478 |
| Manufacturer Part # | 8119478 |
| Height | 1.5" |
| Width | 4" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8119478 Latch
$56.31
$62.12
You save
$5.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 8119478 Latch
