$296.38
$327.00
Compare Price
You save
$30.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5013470
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5013470 Midwest 120v Tr 34541 Retrofit
Item:
#1439422
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5013470 |
| Manufacturer Part # | 5013470 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5013470 Midwest 120v Tr 34541 Retrofit
$296.38
$327.00
You save
$30.62
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5013470 Midwest 120v Tr 34541 Retrofit