$403.33
$445.00
Compare Price
You save
$41.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5014422R Kit Service 3 1/2 Caster Pkg
Item:
#2231514
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5014422R |
| Manufacturer Part # | 5014422R |
| Height | 3" |
| Width | 12" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5014422R Kit Service 3 1/2 Caster Pkg
$403.33
$445.00
You save
$41.67
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5014422R Kit Service 3 1/2 Caster Pkg