$728.71
$804.00
Compare Price
You save
$75.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5014435R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5014435R Kit Drawer Frame 500 Dns
Item:
#1439707
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5014435R |
| Manufacturer Part # | 5014435R |
| Height | 15" |
| Width | 21" |
| Depth | 32" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5014435R Kit Drawer Frame 500 Dns
$728.71
$804.00
You save
$75.29
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5014435R Kit Drawer Frame 500 Dns