Free Shipping
Free Shipping
$906.36
$1,000.00
Compare Price
You save
$93.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5014559R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5014559R Kit Vented Drawer Frame
Item:
#1439709
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5014559R |
| Manufacturer Part # | 5014559R |
| Height | 7.5" |
| Width | 22" |
| Depth | 24" |
| Weight | 4.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5014559R Kit Vented Drawer Frame
$906.36
$1,000.00
You save
$93.64
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5014559R Kit Vented Drawer Frame