Free Shipping
Free Shipping
$3,734.20
$4,120.00
Compare Price
You save
$385.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5015065
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5015065 Door Assy 6 10 Ctc/ctp
Item:
#1212436
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5015065 |
| Manufacturer Part # | 5015065 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5015065 Door Assy 6 10 Ctc/ctp
$3,734.20
$4,120.00
You save
$385.80
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5015065 Door Assy 6 10 Ctc/ctp