$793.97
$876.00
Compare Price
You save
$82.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5015411
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5015411 Inner Door Glass Assy 1 0 10ctc/ctp
Item:
#1211749
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5015411 |
| Manufacturer Part # | 5015411 |
| Height | 0.25" |
| Width | 19.25" |
| Depth | 34.25" |
| Weight | 14.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5015411 Inner Door Glass Assy 1 0 10ctc/ctp
$793.97
$876.00
You save
$82.03
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5015411 Inner Door Glass Assy 1 0 10ctc/ctp
