Free Shipping
Free Shipping
$1,629.63
$1,798.00
Compare Price
You save
$168.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5015430R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5015430R Heating Element Service Kit Pkg 7 20 230v Ctc/ct
Item:
#1211764
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5015430R |
| Manufacturer Part # | 5015430R |
| Height | 9" |
| Width | 21" |
| Depth | 27" |
| Weight | 12.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5015430R Heating Element Service Kit Pkg 7 20 230v Ctc/ct
$1,629.63
$1,798.00
You save
$168.37
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5015430R Heating Element Service Kit Pkg 7 20 230v Ctc/ct
