$107.85
$119.00
Compare Price
You save
$11.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5015658R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5015658R Service Kit Injection Tu Be Asb6 10 Ctc/ctp
Item:
#1211598
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5015658R |
| Manufacturer Part # | 5015658R |
| Height | 1.65" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 11.9" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5015658R Service Kit Injection Tu Be Asb6 10 Ctc/ctp
$107.85
$119.00
You save
$11.15
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5015658R Service Kit Injection Tu Be Asb6 10 Ctc/ctp
