Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5015964
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5015964 Relay Board Assy With Op Tions 9" Vertical Displ
Item:
#1211779
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5015964 |
| Manufacturer Part # | 5015964 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5015964 Relay Board Assy With Op Tions 9" Vertical Displ
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5015964 Relay Board Assy With Op Tions 9" Vertical Displ