Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5016122
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5016122 Cable Pwm To Combustion Blowerwith 5 Pin Connect
Item:
#1211669
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5016122 |
| Manufacturer Part # | 5016122 |
| Height | 2" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5016122 Cable Pwm To Combustion Blowerwith 5 Pin Connect
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5016122 Cable Pwm To Combustion Blowerwith 5 Pin Connect
