$146.84
$162.00
Compare Price
You save
$15.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5016717R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5016717R I Drip Tray Assb Combi D Oor 6 10/10 10 Ctc/ctp
Item:
#1211672
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5016717R |
| Manufacturer Part # | 5016717R |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 18.95" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5016717R I Drip Tray Assb Combi D Oor 6 10/10 10 Ctc/ctp
$146.84
$162.00
You save
$15.16
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5016717R I Drip Tray Assb Combi D Oor 6 10/10 10 Ctc/ctp
