$307.25
$339.00
Compare Price
You save
$31.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5016727
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5016727 Drip Tray Assy Agc 7.14 Es Icombi 6.10 7.14 10.1
Item:
#1211662
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5016727 |
| Manufacturer Part # | 5016727 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 28.25" |
| Weight | 1.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5016727 Drip Tray Assy Agc 7.14 Es Icombi 6.10 7.14 10.1
$307.25
$339.00
You save
$31.75
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5016727 Drip Tray Assy Agc 7.14 Es Icombi 6.10 7.14 10.1