$703.34
$776.00
Compare Price
You save
$72.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5017391 Mobile Base Large 7 20 10 20
Item:
#2234339
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5017391 |
| Manufacturer Part # | 5017391 |
| Height | 8" |
| Width | 37" |
| Depth | 46" |
| Weight | 80 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5017391 Mobile Base Large 7 20 10 20
$703.34
$776.00
You save
$72.66
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5017391 Mobile Base Large 7 20 10 20