Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5017981
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5017981 Door Assy Rh Slab Vent S300 Th/iii Custom
Item:
#1211314
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5017981 |
| Manufacturer Part # | 5017981 |
| Height | 5" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5017981 Door Assy Rh Slab Vent S300 Th/iii Custom
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5017981 Door Assy Rh Slab Vent S300 Th/iii Custom
