Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5021527 80a Elec Combi Install K Itctc/ctp
Item:
#2234417
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5021527 |
| Manufacturer Part # | 5021527 |
| Height | 6" |
| Width | 21" |
| Depth | 63" |
| Weight | 54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5021527 80a Elec Combi Install K Itctc/ctp
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5021527 80a Elec Combi Install K Itctc/ctp