Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5021718
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5021718 Service Kit Ctp Table Top
Item:
#1439545
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5021718 |
| Manufacturer Part # | 5021718 |
| Height | 0.65" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5021718 Service Kit Ctp Table Top