$284.59
$314.00
Compare Price
You save
$29.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5025236 Jet Plate Assembly Hotel
Item:
#2231558
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5025236 |
| Manufacturer Part # | 5025236 |
| Height | 1.5" |
| Width | 15" |
| Depth | 21" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5025236 Jet Plate Assembly Hotel
$284.59
$314.00
You save
$29.41
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5025236 Jet Plate Assembly Hotel
