Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5026351
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5026351 Service Kit Rh Outer Doo R
Item:
#1829800
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5026351 |
| Manufacturer Part # | 5026351 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5026351 Service Kit Rh Outer Doo R