$220.24
$243.00
Compare Price
You save
$22.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5027119 Kit Filter Assembly
Item:
#2231559
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5027119 |
| Manufacturer Part # | 5027119 |
| Height | 1" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 15.1" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5027119 Kit Filter Assembly
$220.24
$243.00
You save
$22.76
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5027119 Kit Filter Assembly
