$261.76
$304.00
Compare Price
You save
$42.24
(14%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5032201R
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 5032201R Smoker Element Assy 120v
Item:
#1439551
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5032201R |
| Manufacturer Part # | 5032201R |
| Height | 3.4" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 5032201R Smoker Element Assy 120v
$261.76
$304.00
You save
$42.24
(14%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5032201R Smoker Element Assy 120v
