Free Shipping
Free Shipping
$854.56
$1,040.00
Compare Price
You save
$185.44
(18%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 55136
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam 55136 Rh Door Assb 750 Ctus Ma Rine
Item:
#1220170
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 55136 |
| Manufacturer Part # | 55136 |
| Height | 1" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 9.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam 55136 Rh Door Assb 750 Ctus Ma Rine
$854.56
$1,040.00
You save
$185.44
(18%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 55136 Rh Door Assb 750 Ctus Ma Rine