$39.88
$44.00
Compare Price
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam AD-2857
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam AD-2857 Adhesive Silicone Black Ul&nsfapproved 10.3 Oz T
Item:
#1220060
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | AD-2857 |
| Manufacturer Part # | AD-2857 |
| Height | 2" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam AD-2857 Adhesive Silicone Black Ul&nsfapproved 10.3 Oz T
$39.88
$44.00
You save
$4.12
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam AD-2857 Adhesive Silicone Black Ul&nsfapproved 10.3 Oz T