$647.14
$714.00
Compare Price
You save
$66.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Alto-Shaam .
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam ALTCB3044
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Alto-Shaam ALTCB3044 Low Cable Kit 12 Service
Item:
#1846763
Technical details
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | ALTCB3044 |
| Manufacturer Part # | ALTCB3044 |
| Height | 7.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 3.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Alto-Shaam ALTCB3044 Low Cable Kit 12 Service
$647.14
$714.00
You save
$66.86
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam ALTCB3044 Low Cable Kit 12 Service